Новости проекта
Хаю-хай, с вами Schools.by!
Система перешла на новый 2018/2019 учебный год
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 32 человека

Вучням

Дата: 12 октября 2017 в 15:49, Обновлено 31 мая в 14:13
Автор: Курс О. В.

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

02.06

9.00

руская мова

у пісьмовай форме

(дыктант)

6

05.06

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме

(дыктант)

6

07.06

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

6

Графік правядзення кансультацый

па вучэбных прадметах, па якіх здаюцца выпускныя экзамены па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

Дата

Вучэбны прадмет

Час правядзення кансультацыі

№ кабінета

Прозвішча, імя, імя па бацьку  настаўніка

01.06

руская мова

9.00

6

Мірончык Валянціна Мечыславаўна

04.06

беларуская мова

9.00

6

Хацкевіч Марыя Іосіфаўна

06.06

матэматыка

9.00

6

Гудайціс Любоў Зігмундаўна

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад камісій

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная

катэгорыя

Прозвішча, імя, імя па бацьку

02.06

9

руская мова

Старшыня

Суднікоўская Н.М.

намеснік дырэктара па ВВР

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

першая

Члены камісіі:

Мірончык В.М.

настаўнік

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

першая

Заянкоўская Т.Р.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

05.06

9

беларуская мова

Старшыня

Курс В.В.

настаўнік

матэматыка, інфарматыка

вышэйшая

Члены камісіі:

Хацкевіч М.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Бахір М.У.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

другая

07.06

9

матэматыка

Старшыня

Хацкевіч М.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Члены камісіі:

Гудайціс Л.З.

настаўнік

матэматыка,

фізіка

першая

Курс В.В.

настаўнік

матэматыка, інфарматыка

вышэйшая


Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

01.06

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме

(пераказ)

13

04.06

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

13

06.06

9.00

гісторыя Беларусі

у вуснай форме

13

08.06

9.00

англійская мова

у вуснай форме

13

08.06

10.00

французская мова

у вуснай форме

13

Графік правядзення кансультацый

па вучэбных прадметах, па якіх здаюцца выпускныя экзамены па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

Дата

Вучэбны прадмет

Час правядзення кансультацыі

№ кабінета

Прозвішча, імя, імя па бацьку  настаўніка

31.05

беларуская мова

14.45

10

Хацкевіч Марыя Іосіфаўна

02.06

матэматыка

9.00

6

Гудайціс Любоў Зігмундаўна

05.06

гісторыя Беларусі

9.00

6

Дашкевіч Аляксандр Ігаравіч

07.06

замежная мова

(французская)

10.00

6

Верамей Вольга Уладзіміраўна

07.06

замежная мова

(англійская)

9.00

6

Верамей Вольга Уладзіміраўна

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2017/2018 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад камісій

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацыйная

катэгорыя

Прозвішча, імя, імя па бацьку

01.06

11

беларуская мова

Старшыня

Суднікоўская Н.М.

намеснік дырэктара па ВВР

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

першая

Члены камісіі:

Бахір М.У.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

другая

Хацкевіч М.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Заянкоўская Т.Р.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

04.06

11

матэматыка

Старшыня

Суднікоўская Н.М.

намеснік дырэктара па ВВР

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

першая

Члены камісіі:

Курс В.В.

настаўнік

матэматыка, інфарматыка

вышэйшая

Гудайціс Л.З.

настаўнік

матэматыка,

фізіка

першая

Малей Н.Э.

настаўнік

хімія

першая

08.06

11

замежная мова(французская, англійская)

Старшыня

Суднікоўская Н.М.

намеснік дырэктара па ВВР

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

першая

Члены камісіі:

Верамей В.У.

настаўнік

англійская мова, французская мова

вышэйшая

Грахоўская Н.В.

настаўнік

англійская мова,

французская мова

вышэйшая

Паўловіч В.М.

настаўнік

англійская мова, нямецкая мова

першая

06.06

11

гісторыя Беларусі

Старшыня

Суднікоўская Н.М.

намеснік дырэктара па ВВР

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

першая

Члены камісіі:

Дашкевіч А.І.

настаўнік

гісторыя, сацыяльна-палітычныя дысцыпліны

другая

Мамчык С.І.

настаўнік

геаграфія

вышэйшая

Бахір М.У.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

другая


Чароўная кніга МНС


 


ГРАФІК

правядзення ўрачыстых мерапрыемстваў “Апошні званок”, “Выпускны вечар”

дзяржаўнай установы адукацыі “Коранскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад –

сярэдняя школа Лагойскага раёна”


 

Мерапрыемства

Дата правядзення

Пачатак

Месца правядзення

1.

“Апошні званок”

30.05.2018

10.00

дзяржаўная установа адукацыі “Коранскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа Лагойскага раёна”


 

2.

“Выпускны вечар”

09.06.2018

18.00

цэнтральная плошча г.п. Плешчаніцы;

дзяржаўная установа адукацыі “Коранскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа Лагойскага раёна”


 


 



Рэспубліканская тэлефонная Дзіцячая лінія дапамогі

8-801-100-1611

Аказанне дапамогі непаўналетнім, якія апынуліся ў крызісным стане, складанай жыццёвай сітуацыі; якім неабходна псіхалагічная падтрымка.


Памяткі для вучняў

Інтэрнэт-бяспека

Негатыўныя эмоцыі

Зносіны з бацькамі

Зносіны з равеснікамі

Самаацэнка


 


 

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.