Хаю-хай, с вами Schools.by!
Как Вам новый сайт?

Навіны

Навучэнцы установы адукацыі наведалі міжнародную сельскагаспадарчую выставу "Белагра 2018"

Навучэнцы нашай установы адукацыі пабывалі на экскурсіі ў Бярэзінскім біясферным запаведніку.

Каманда ўстановы адукацыі "Пілігрымы" прыняла ўдзел у раённым турыстычным злёце школьнікаў з 11 па 13 чэрвеня 2018 г.

9 чэрвеня пад гукі школьнага вальса развіталіся са школай выпускнікі 2018 года.

Вывучаем турыстычны патэнцыял роднай Кораншчыны.

З 1 чэрвеня 2018 г. ва ўстанове адукацыі пачалася летняя аздараўленчая кампанія.

30 мая па традыцыі прагучаў апошні званок для выпускнікоў 2018 года.

29 мая 2018 г. навучэнцы 4 класа развіталіся з пачатковай школай.

З 11 па 31 мая наша ўстанова адукацыі далучылася да правядзення рэспубліканскай інфармацыйна-адукацыйнай акцыі “Беларусь супраць тытуню”.

Традыцыйна ўсіх разам сабрала піянерская песня ля вогнішча на піянерскай паляне.

З мэтай актуалізацыі ведаў навучэнцаў пра бяспечныя паводзіны на вадзе ў Лагойскім раёне прайшоў конкурс “Бяспека на вадзе вачыма дзяцей”.

8 мая 2018 г. ва ўстанове адукацыі прайшоў конкурс ваеннай патрыятычнай песні “Лента памяці”, прысвечаны 73-годдзю Перамогі савецкага народа ў Вялікай Айчыннай вайне

5 мая ва ўстанове адукацыі прайшоў конкурс чытальнікаў вершаў “Мы – нашчадкі Перамогі” пад дэвізам “І памятае свет выратаваны”, прымеркаваны да святкавання Дня Перамогі

З 18 па 27 красавіка 2018 г. ва ўстанове адукацыі прайшла дэкада грамадска-патрыятычных спраў “Чарнобыль – наш боль і памяць”.

27 апреля в 14:24 | Курс О. В. | нет комментариев

25 красавіка 2018 г. прайшло сумеснае мерапрыемства нашай установы адукацыі і Коранскага СДК – вечар-партрэт “Чалавек, які жыве сярод нас”

27 апреля в 14:22 | Курс О. В. | нет комментариев

Навучэнцы ўстановы адукацыі прынялі ўдзел у раённым конкурсе агітбрыгад.

14 апреля в 15:20 | Курс О. В. | нет комментариев