Конкурс продлен! Принимайте участие!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Как Вам новый сайт?

Навіны

8-9 лістапада ва ўстанове адукацыі прайшла акцыя "Стань прыкметней"

Навучэнцы 3 класа ўстановы адукацыі прынялі ўдзел у рэспубліканскім конкурсе “ Пазнай Беларусь” у намінацыі “Фатаграфія”.

31 октября в 12:00 | Курс О. В. | нет комментариев

26 кастрычніка ва ўстанове адукацыі прайшлі класныя гадзіны з праглядам відэафільма “Што такое камсамол?”.

27 октября в 09:03 | Курс О. В. | нет комментариев

20 кастрычніка вучні і настаўнікі прынялі ўдзел у суботніку па ўборцы тэрыторыі школы.

22 октября в 08:45 | Курс О. В. | нет комментариев

12 кастрычніка ва ўстанове адукацыі у рамках Тыдня маці прайшла сустрэча вучняў з мясцовай паэткай Валянцінай Мікалаеўнай Мурзіч.

13 октября в 08:51 | Курс О. В. | нет комментариев

Другога кастрычніка навучэнцы ўстановы адукацыі прынялі ўдзел у першым этапе алімпіяды па фінансавай граматнасці.

3 октября в 08:46 | Курс О. В. | нет комментариев

На Х раённых спаборніцтвах, прысвечаных Сусветнаму дню турызма каманда нашай школы ў складзе Сідаркевіч Ангеліны, Коўзана Ягора, Калоша Анастасіі і Тарлецкага Ягора заняла І месца ў сярэдняй узроставай групе.
Віншуем пераможцаў!!!

2 октября в 15:57 | Курс О. В. | нет комментариев

Вучні пачатковых класаў стварылі восеньскія аплікацыі з прыроднага матэрыялу, адлюстраваўшы ў сваіх работах ўсе фарбы восені .

29 сентября в 13:35 | Курс О. В. | нет комментариев

Так называўся традыцыйны конкурс асенніх букетаў, які прайшоў 21 верасня ва ўстанове адукацыі.

24 сентября в 08:48 | Курс О. В. | нет комментариев

Так называўся форум, на якім сустрэліся навучэнцы 1 - 3 класаў.

15 сентября в 10:49 | Курс О. В. | нет комментариев

Пад такой назвай ва ўстанове адукацыі прайшла прафілактычная акцыя з удзелам супрацоўнікаў МНС.

14 сентября в 16:38 | Курс О. В. | нет комментариев

13 верасня піянеры установы адукацыі адзначылі Дзень нараджэння БРПА.

14 сентября в 16:07 | Курс О. В. | нет комментариев

У рамках Тыдня беларускага пісьменства і друку прайшло мерапрыемства краязнаўчая гасцёўня "Гісторыя роду Тышкевічаў".

8 сентября в 12:08 | Курс О. В. | нет комментариев

Сёння, 1 верасня 2018 года, у нашай установе адукацыі урачыстай лінейкай пачаўся новы навучальны год.

1 сентября в 11:32 | Курс О. В. | нет комментариев

Навучэнцы установы адукацыі наведалі міжнародную сельскагаспадарчую выставу "Белагра 2018"

Навучэнцы нашай установы адукацыі пабывалі на экскурсіі ў Бярэзінскім біясферным запаведніку.

Каманда ўстановы адукацыі "Пілігрымы" прыняла ўдзел у раённым турыстычным злёце школьнікаў з 11 па 13 чэрвеня 2018 г.

9 чэрвеня пад гукі школьнага вальса развіталіся са школай выпускнікі 2018 года.

Вывучаем турыстычны патэнцыял роднай Кораншчыны.

З 1 чэрвеня 2018 г. ва ўстанове адукацыі пачалася летняя аздараўленчая кампанія.